Site Haritası Deutschland
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
ÜRÜNLER
HİZMETLERİMİZ
HABERLER
SIKÇA SORULAN SORULAR
İLETİŞİM
  HAKKIMIZDA
  KALİTE POLİTİKASI
  SERTİFİKALAR
BEKAP
BEKAP
BEKAP

BEKAP
KALİTE POLİTİKASI


KALİTE POLİTİKASI

DÖK. NO: POL01 04        REV NO: 4        REV. TAR.: 20.11.2023

BEKAP METAL A.Ş; endüstriyel üretim alanında uygun teknoloji ve mühendislik desteğini kullanarak müşterilerine en yüksek ürün ve hizmet kalitesini vermek için vardır. BEKAP METAL İNŞ. SAN. TİC. A.Ş.’nin çalıştığı her alanda İş Sağlığı ve Güvenliği asıl öncelik olmaktadır. Sağlıklı ve güvenli bir çalışma alanı temin etmek üzere, herkes kendi yetki alanları içerisinde gerekenleri yapmakla sorumludur. En önemli amaçlarımızdan bir tanesi de, tüm çalışanlarımızı ve içinde bulunduğumuz çevreyi iş kolumuzun olası risklerine karşı muhafaza etmektir. Topluma ve çevreye uyum sağlayan teknolojiler geliştirerek, doğal çevre ile sürdürülebilir ortak yaşam oluşturarak, güvenilir bir çevre oluşturmayı amaçlıyoruz.

Bu amaçla aşağıdaki maddelere odaklanırız;

1- Müşteri ihtiyaç, istek ve taleplerini doğru ve tam olarak anlamak,siparişleri istenilen kalite ve zamanda teslim etmek, müşteri memnuniyetini sağlamak.

2- Üretim teknolojimizin verdiği imkanlar çerçevesinde en yüksek kalitede ürün ve hizmet vermek.

3- Endüstriyel dünyanın gelişimini göz önüne alarak, gelecekte karşılaşılabilecek olası durumları bugünden tahmin etmeyi, sürekli gelişmeyi ve durumumuzu gözden geçirmeyi,

4- Çalışma hayatında, üretim ve kontrolünün en önemli faktörü insan olması sebebiyle personel eğitimini kalite, çevre ve iş sağlığı konusunda sağlamak.

5- Araştırma-Geliştirme, üretim, satın alma vb. gibi tüm işletme faaliyetlerimizde kaynak ve enerji tasarrufu yapmaya çalışacağız.

6- İş güvenliği ve işçi sağlığını çalışmalarımızın vazgeçilmez bir parçası sayarak sıfır iş kazası hedefi ile çalışmalarımızı sürdürmek.

7- İşyeri ve eklentilerinde; çalışanların, alt yüklenicilerin, ziyaretçilerin ve işyeri dışında çalışan şirket personelimizin sağlık ve güvenliklerini temin etmek için, yürürlükte bulunan İSG mevzuatlarına ve İSG ile ilgili diğer gerekliliklere uygun olarak her türlü tedbiri almayı, araç gereç ve kişisel koruyucu ekipmanları bulundurmayı, gereğinde kullanılmasını sağlamayı,

8- Çalışma alanımızda lider ve yön verici firma olmak.

9- Yasal gereklilikler, standartlar, taraf beklentileri kapsamında uygulanabilir şartları; risk yaklaşımı çerçevesinde süreçlerimiz ile yerine getirmek.

BEKAP METAL A.Ş. bu politikayı uygulamayı taahhüt eder ve bu taahhütü; politikanın bilinmesini sağlayarak, gerekli kaynakları sağlayarak, öncelik ve hedefler belirleyerek, yönetim sisteminin verimlilik ve etkinliğini gözden geçirerek sağlar. Bu faaliyetlerin koordinasyonunu, yönetim temsilcisi olarak atadığımız İnsan Kaynaklarını Müdürüne delege ederiz.

ERSOY YILMAZ

GENEL MÜDÜR

20.11.2023

© Copyright 2009 BEKAP