Site Haritası Deutschland
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
ÜRÜNLER
HİZMETLERİMİZ
HABERLER
SIKÇA SORULAN SORULAR
İLETİŞİM
  HAKKIMIZDA
  KALİTE POLİTİKASI
  SERTİFİKALAR
BEKAP
BEKAP
BEKAP
 
BEKAP
BEKAP

Kurucumuz Bayram YILMAZ, 1975 yılında ilk firmasını kurarak metal sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. 1998 yılına gelindiğinde ise, aile şirketi Bekap Metal İnş. San. ve Tic. A.Ş.'yi kurmuş ve Türkiye'nin ilk ve tek Kontinü Elektrogalvaniz sac kaplama tesisini faaliyete geçirmiştir.

Bekap, Dilovası Organize Sanayi Bölgesinde 10.000m2'si kapalı, 20.000m2 açık olmak üzere toplam 30.000m2 alan üzerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bekap beyaz eşya ve otomotiv sektörleri başta olmak üzere yaklaşık 15 farklı sektöre daha uzman kadrosu, modern üretim teknikleri ve daima yüksek kalite anlayışı ile hizmet vermektedir.

Bekap, 50.000 Ton/Yıl Elektrogalvanizli sac üretimi, 50.000 Ton/Yıl sac dilimleme-ebatlama ve 60.000 Ton/Yıl Çelik Ambalaj Çemberi üretimi ile toplam 160.000 Ton/Yıl sac işleme kapasitesine sahiptir.

Kuruluşundan bu yana sürekli gelişim ilkesini esas alan Bekap modern yatırımları ile değerli müşterilerine çağdaş ve istikrarlı hizmet vermeye devam etmektedir. İleri Teknolojisi ve yüksek kapasitesi ile ülkemizin en büyük Çelik Ambalaj üretim Tesisini 2006 dan itibaren devreye almıştır.

Hedefimiz; firmamızı sektörde müşterileri tarafından aranan bir marka haline getirmek, yatırımları ile de yeni ürünlere öncülük etmektir.

© Copyright 2009 BEKAP